Bestuur & Commissie’s

Algemene informatie te verkrijgen via :    info@mcalkemade.nl

Voorzitter Theo van Emmerik voorzitter@mcalkemade.nl
Penningmeester Hilde van Hameren penningmeester@mcalkemade.nl
Secretaris Paul van Emmerik secretaris@mcalkemade.nl
Bestuursleden Marcel de Jong
Diana van der Meer
Toercommissie Theo van Emmerik toercommissie@mcalkemade.nl
Marcel de Jong
Guus Mientjes
Hans van der Meer
Pascal van Rijn pinksteren@mcalkemade.nl
Activiteitencommissie Diana van der Meer activiteitencommissie@mcalkemade.nl
Ruud Hogenboom
Pascal van Rijn
Netty van Rijn
Beheercommissie John van Hameren beheerder van het gebouw
Redactie clubblad Sjors van Schie redactie@mcalkemade.nl
Monique Flart
Vacature
Webmaster Ferry van den Bosch webmaster@mcalkemade.nl

webmail

forwarders

Website

Geef een reactie